چهارشنبه 28 آذر 1397  10:41 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

به گزارش صدای اهل سنت جنوب فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران عصر سه شنبه در سفر به خراسان رضوی با علمای اهل سنت و شیعه شهرستانهای مرزی تایباد، تربت جام و خواف واقع در شرق این استان دیدار و گفت و گو کرد.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران در این دیدار در تایباد گفت: امروز مرزنشینان بالاترین پشتوانه انتظامی و مرزبانی هستند که نقش بسزایی در امنیت پایدار مرزهای کشور دارند.
سردار قاسم رضایی افزود: امروز شیعه و سنی در مناطق مرزی کشور به ویژه در استان خراسان رضوی با وحدت و همبستگی در کنار مرزبانان هستند. مجموعه نیروهای مرزبانی نیز در کنار دیگر نیروهای مسلح با اقتدار برای تامین امنیت و آرامش تلاش می کنند و در هیچ نقطه از کشور ناامنی نداریم.
وی مرزنشنیان را مرزبانان واقعی توصیف و بیان کرد: با افتخار می گویم که اهل سنت در خراسان رضوی از بهترین مرزنشینان کشور بوده که همیشه همراه و همگام با نظام جمهوری اسلامی و ولایت هستند.
فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: امروز به واسطه امنیت پایدار موجود در منطقه آرامش خاطر متقابل بین مرزنشنیان و مرزبانان وجود دارد و هم اکنون جای جای مرزهای ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردارند.
وی گفت: مرزبانان به عنوان یکی از نیروهای کارآمد با تمام قوا و صلابت در راستای امنیت و آرامش هموطنان و در راستای دفاع از مرزهای ایران طبق وظایف و ماموریت ذاتی خود تلاش می کنند و خادم مردم و مدافع کیان کشور هستند.
سردار رضایی افزود: جمهوری اسلامی ایران که نظامی متشکل از اقوام بسیار است نسبت به اهمیت نقش بزرگان و ریش سفیدان طوایف در برقراری امنیت آگاهی دارد، به همین دلیل همیشه در استانهای تلفیقی کشور معتمدان از جایگاه ویژه ای نزد مردم و دولتمردان برخوردارند.
امام جمعه اهل سنت تایباد نیز در این دیدار گفت: عزت و پیروزی امروز ایران اسلامی به واسطه حضور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است که ندای وحدت و برادری را ...


   


نظرات()  
سه شنبه 27 آذر 1397  03:45 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

به گزارش صدای اهل سنت جنوب علیم یارمحمدی، نائب رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم زاهدان در گفت‌وگو با خبرگزاری تقریب، در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سعودی‌ها تصور می‌کردند می توانند ظرف چند روز بر یمن مسلط شوند، اما نتوانستند و ضربه‌ای که به آنها وارد خواهد شد سخت‌تر خواهد بود، گفت: در زمان جنگ ایران و عراق هم آنها فکر می کردند،  با پشتوانه ای که از ابرقدرت ها دارند،  ظرف مدت کوتاهی می توانند نسخه ایران را بپیچند اما دیدیم که نتیجه چنین نشد.

وی با بیان اینکه این مسأله در مورد یمن هم صادق است، تصریح کرد: برخی چنین فکر می کنند که وقتی حامیانی دارند که هم از لحاظ تکنولوژی و هم از لحاظ مالی از شرایط خوبی برخوردارند، نتیجه به نفع آنها تمام می شود و لذا توجه ندارند که اهداف مردم و ایمانی که به کشور خودشان دارند، نیز مسأله بسیار مهمی است و چنین می شود که در نهایت نتیجه‌ای که پیش بینی کرده اند درست از آب درنمی آید.

یارمحمدی با بیان اینکه با این تفکر جامعه اسلامی دنیا است که متضرر می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه نتیجه این تفکرات به ضرر جامعه اسلامی است، لذا باید رهبران اسلامی جهان هوشیار و بیدار باشند و اینچنین آب به آسیاب دشمن همچون رژیم صهیونیستی و آمریکا نریزند چراکه این بسیار زجرآور است.

وی افزود: حیف است که رهبران جهان اسلام دیر بیدار شوند، بنابراین باید هر چه زودتر بیدار شوند و پای میز مذاکره بیایند تا بیشتر از این خدشه ای به حیثیت اسلام وارد نشود.

یارمحمدی تأکید کرد: اعتقاد مردم یمن را هم به کشورشان و هم به پیشینه شان نباید دست کم گرفت، چراکه علقه های خاصی دارند که مصداقش همین فرمایش مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه ما نگران دنیای اسلام هستیم گفت: هم رهبران کشورهای مسلمان و هم مردمشان باید به هوش باشند و مسائل را در این برهه زمانی به خوبی تبیین کنند و همه امکانات مالی و جانی خودشان را برای پیامی که در همان اوایل انقلاب امام راحل دادند، متمرکز کنند تا بتوانیم اسرائیل را به طریق زیبا و با جشن ویژه ای از صحنه روزگار محو کنیم، لذا باید باهم متحد باشیم و توجه کنیم تا لحظه ای که دنیای اسلام درگیر اختلافات باشد، ما در مقابل استکبار و در مقابل اسرائیل از قوت لازم برخوردار نخواهیم بود.


   


نظرات()  
سه شنبه 27 آذر 1397  03:43 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today


به گزارش صدای اهل سنت جنوب  سید احسن علوی، عضو فراکسیون اهل سنت مجلس و سخنگوی کمیسیون مشترک ستاد بحران کشور ایجاد وحشت در بین مردم را از اهداف دشمنان در حادثه تروریستی مهاباد عنوان کرد و به خبرنگار این خبرگزاری گفت: آنها باید بدانند که این پروژه ها دیگر نتیجه ای ندارند و نمی توانند با انجام چنین حرکاتی خدشه ای در اراده و اتحاد مردم ایران ایجاد کنند.

وی در ادامه با اشاره به وجود ظرفیت بالای اقتصادی و تجارتی در منطقه چابهار افزود: دشکمان جمهوری اسلامی ایران با انجام چنین تحرکاتی نیز قصد دارند مانع از سرمایه گذارای کسانی شوند که می خواهند با سرمایه گذاری خود به سمت رونق بیشتر اقتصاد کشور گام بردارند.

علوی همچنین با بیان اینکه این حملات یک زمانی در مرزهای شرقی و زمان دیگری در مرزهای غربی و یا سایر مرزهای کشورمان همواره اتفاق افتاده یادآور شد: همه این حوادث را به بهانه‌های مختلف و برای از بین بردن اتحاد و همچنین ایجاد تفرقه و تشنج در درون کشور به راه می اندازند.

وی افزود: به هر حال ما باید آمادگی لازم را داشته باشیم و در شرایطی که منطقه خاورمیانه دچار التهاب است در مقابل این حوادث اجازه حضور و نفوذ به این گونه افراد ندهیم.

عضو فراکسیون اهل سنت با تاکید بر اینکه ایران قدرتمندانه توانسته از آب و خاک خود دفاع کند یادآورشد: ولی در هر صورت معاندین و سیستم های وابسته منطقه برای انجام چنین تحرکاتی هزینه می کنند و این امری گریزناپذیر است.

وی افزود: لذا اینها اتفاقات کوچک و ناچیزی هستند و حتما سرمایه گذاران می دانند که این گونه اتفاقات نمی توانند خللی در اراده و عزم سرمایه گذاران، مسئولین و مردم عزیز ایران بگذارد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه مردم انقلاب، نظام و کشور را متعلق به خود می دانند و با رشادت و با قدرت تمام در مقابل این حرکت های تروریستی مقابله می‌کنند گفت: امروز روزی است که همه باید نسبت به توطئه تفرقه افکنی دشمنان آگاه باشند.

علوی در پایان خاطرنشان کرد: اتحاد، یکپارچگی ومطالبات و سیاست های راهبردی مقام معظم رهبری و همچنین توصیه های امام (ره) باید سرلوحه کار ما قرار گیرد چراکه همه ما مسلمانیم و دارای اشتراکات بسیاری هستیم و اگر بخواهیم در مقابل دشمنان پیروز باشیم و قدرتمندانه ظاهر شویم بی تردید نیازمند اتحاد امت اسلامی هستیم لذا باید آیین برادری را که خداوند متعال آن را به عنوان یک گذاره مهم یکپارچگی در قرآن یادکرده از یاد نبریم.

   


نظرات()  
سه شنبه 27 آذر 1397  03:40 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today


در سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) تیم سفیران صالحین در سفر استانی به کرمانشاه جهت هم اندیشی اجرای بهتر برنامه شجره طیبه صالحین در بین اهل سنت و ارائه گزارشی از دستاوردهای حلقه های صالحین با ماموستا ملامحمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه دیدار کردند.

- اخبار استانها -
به گزارش صدای اهل سنت جنوب  ، در سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) تیم سفیران صالحین جهت هم اندیشی اجرای بهتر برنامه شجره طیبه صالحین در بین اهل سنت و ارائه گزارشی از دستاوردهای حلقه های صالحین با ماموستا ملامحمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه دیدار کردند.
در این دیدار ماموستا محمد ملامحمدی با بیان این که 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و مردم باهمه مسائل و مشکلات تحریم همواره پشتیبان انقلاب بودند، اظهار داشت: همه شاهد هستیم تا مناسبتی وجود داشته باشد، در خیابان می ریزند و همه با پشتیبانی از رهبری و ولایتمداری وحدت را به رخ دشمنان نشان می دهند.
وی بیان کرد: با گذشت 40 سال از عمر انقلاب، خدمات زیادی بدین واسطه ارائه شده و هم اکنون باید تلاش برای وحدت صورت گیرد. نظام جمهوری اسلامی به ما بها داده که بتوانیم مسیرهای تعیین شده را طی کنیم و نظام نیاز به هرشخص در هرجایگاه و مرتبه ای دارد تا بتوان پیروزمندانه از این مقطع بگذریم.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به سفر به مناطق عملیاتی غرب تحت عنوان اردوی صالحین در چهارسال پیش باحضور آیت الله علما و 60 نفر از روحانیون شیعه و سنی، ادامه داد: برنامه طرح صالحین بسیار اثرگذار بود و از نظر بنده این اردوها باید برای همه به ویژه اهل سنت فراگیر شود که بتوان در این حلقه ها حتی سنی ها و هرکسی را با هر عقیده ای جذب کنیم.
اهواز|اردوی جهادی جوانان بسیجی اهواز در مناطق محروم خوزستان+تصویر
غیب پرور: بهترین تجلّی بسیج در خدمت رسانی است
اولین سالروز شکست داعش در عراق/ «مرجعیت» و «بسیج مردمی» ارکان پیروزی بر توطئه آمریکایی داعش
وی عنوان کرد: باید زحمت ...

   


نظرات()  
سه شنبه 27 آذر 1397  03:21 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

به گزارش صدای اهل سنت جنوب ،قربان میرزایی صبح شنبه در دیدار با خانواده شهید اهل سنت احمد پاکیده درشهرستان صالح آباد اظهار کرد: دشمن همواره از ناحیه امت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی احساس خطر کرده و به بیان مقام معظم رهبری ایجاد تفرقه و اختلاف را به عنوان یکی از ابزارها برای زمینگیر کردن مسلمانان و ملت مسلمان ایران محور توطئه های خود قرار داده و با توسل به حیله های مختلف تلاش کرده و می کند بین شیعه و سنی اختلاف افکنی کند.  وی افزود : علی رغم تمام دشمنی ها در طی ۴۰ سال گذشته اهل سنت و شیعه در نظام جمهوری اسلامی ثابت کرده اند که همواره پشت به پشت هم در یک مسیر دفاع از میهن ، نظام و ارزش های اسلامی خود در برابر دشمن ایستاده و می ایستند آنگونه که در جریان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا امروز همدل و همزبان بوده اند. سرپرست استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، فرزندان ایران اسلامی به دور از هر گرایش و اعتقادی برای حفاظت از استقلال و آزادی کشور در کنار یکدیگر ایستادند و در این مسیر جان خود را فدا کردند و اینک باید این رشادت ها پاس داشته شده و بیش از هر زمان وحدت و یکپارچگی ما در ...

به گزارش خبرنگارمهر،قربان میرزایی صبح شنبه در دیدار با خانواده شهید اهل سنت احمد پاکیده درشهرستان صالح آباد اظهار کرد: علی رغم تمام دشمنی ها در طی ۴۰ سال گذشته اهل سنت و شیعه در نظام جمهوری اسلامی ثابت کرده اند که همواره پشت به پشت هم در مسیر دفاع از میهن ، نظام و ارزش های اسلامی خود در برابر دشمن ایستاده و می ایستند همانگونه که در جریان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا امروز همدل و همزبان بوده اند.
 وی افزود :دشمن همواره از ناحیه امت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی احساس خطر کرده و به بیان مقام معظم رهبری ایجاد تفرقه و اختلاف را به عنوان یکی از ابزارها برای زمینگیر کردن مسلمانان و ملت مسلمان ایران محور توطئه های خود قرار داده و با توسل به حیله های مختلف تلاش کرده و می کند بین شیعه و سنی اختلاف افکنی کند.
سرپرست استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، فرزندان ایران اسلامی به دور از هر گرایش و اعتقادی برای حفاظت از استقلال و آزادی کشور در کنار یکدیگر ایستادند و در این مسیر جان خود را فدا کردند و اینک باید این رشادت ها پاس داشته شده و بیش از هر زمان وحدت و یکپارچگی ما در برابر دشمن تقویت شود.
وی تصریح کرد :همه با هم برادریم و باید در مسیر شهدا در راستای اعتلای کشور و نظام اسلامی تلاش کنیم و خراسان رضوی و بیش از آن منطقه تربت جام و صالح آباد نمونه عینی و سمبل وحدت در کشور است.
میرزایی بیان کرد: امروز که استکبار از همه توطئه های خود ناامید شده به گونه ای دیگر با تشدید جنگ روانی و تبلیغاتی و اقتصادی تلاش می کند در صفوف بهم پیوسته ملت و نظام جمهوری اسلامی تفرقه و خدشه ایجاد کند و این وظیفه ماست که چون همیشه در برابر این ...


   


نظرات()  
چهارشنبه 21 آذر 1397  11:51 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

عالم برجسته اهل سنت جمهوری آذربایجان تأکید کرد که امام خامنه ای در دوره کنونی، روش ضداستکباری را احیا و مسیر حق از باطل را به کشورهای اسلامی نمایاندند.

به گزارش صدای اهل سنت جنوب ، امان الله وردیف از علمای اهل سنت جمهوری آذربایجان پیش ازظهر امروز در نشست دو روزه کمیته مرکزی محبان اهل بیت(علیهم السلام) گفت: امروز راه نجات از سیطره استکبار جهانی، اسلام است و اگر به این حقیقت واقف نباشیم، کور و کر هستیم. امروز ما در تهران در جمع علما و فضلای بزرگ جهان اسلام حضور داریم و تکلیف ما این است که همچون مجاهدان جنگ 33 روزه لبنان، مقابل صهیونیسم بایستیم و پاسخ محکمی به آنها بدهیم.
وی افزود: امام خمینی(ره) در عصر حاضر اسلامی را احیا کردند که توانست بر دو ابرقدرت جهان یعنی شوروی سابق و لیبرال ها غلبه کند و در دوره کنونی نیز امام خامنه ای آن راه را احیا کرده اند و مسیر حق از باطل را به کشورهای اسلامی نمایاندند.
وی درباره تحولات کنونی جهان اسلام گفت: مجتهدان عراق توانستند جنایات صهیونیست ها و آمریکا را به خوبی برای مردم این کشور تبیین کنند و مردم عراق نیز با مجاهدات خود توانستند این کشور را از شر تکفیری ها نجات دهند.
وردیف تصریح کرد: بحران سوریه، جهان اسلام را با یک چالش مواجه کرد و صهیونیست ها خیال کردند که در این کشور پیروز شده اند و مقاومت شکست خورده است اما درنهایت با هدایت های مدبرانه امام خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی، مجاهدان سوریه بر صهیونیست ها غلبه کردند و به زودی نیز در یمن شاهد پیروزی قطعی مردم این کشور خواهیم بود.
وی گفت: با توجه به جغرافیای سیاسی جهان اسلام، استعمارگران و صهیونیست ها تلاش کردند با تأسیس گروه هایی همچون داعش به اختلافات میان اهل سنت و شیعه دامن بزنند درحالی که در این توطئه شکست خوردند. انحرافات داعش و گروهک های تکفیری هیچ ارتباطی به اهل سنت ...


   


نظرات()  
یکشنبه 18 آذر 1397  11:16 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

به گزارش صدای اهل سنت جنوب متن بیانیه شیخ سید عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس به شرح زیر است:

ضمن محکوم‌ کردن حادثه تروریستی روز گذشته در مقر نیروی انتظامی چابهار، این حادثه بار دیگر چهره ایادی دست نشانده استکبار جهانی را نشان داد و ثابت کرد آنها برای نا امن جلوه دادن کشور عزیزمان از کشتن سرباز وطن و حتی مادرباردار وکودکان بی گناه نیز ابایی ندارند.

اینگونه حرکات مذبوحانه وزشت این قلیل افراد خللی در امنیت کشور ایجاد نخواهد کرد بلکه مردم تشیع وتسنن آن منطقه و ایران اسلامی را بیش از پیش متحد تر خواهد کرد.

دشمنان بدانند هرگز خللی در وحدت ما ایجاد نخواهد شد و با این حرکات خبیثانه راه به جایی نخواهند برد وبه خواسته های خود نخواهند رسید.

در پایان برای شهدای این حادثه تروریستی علو در جات و برای مصدومین آن از خداوند متعال طلب شفای عاجل مسالت دارم.


   


نظرات()  
یکشنبه 18 آذر 1397  11:06 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای در نماز جمعه اهل سنت بعد از خطبه های امام جمعه شهرستان بندرخمیرگفت : راه توسعه شکرگزاری است و شکر گزاری همراه با مطالبه گری و مردم باید مطالباتشان را بیان کنند .
به گزارش صدای اهل سنت جنوب  در هرمزگان؛ وی افزود : در کنار شکر گزاری توسعه ذهنی هم باید توسعه پیدا کند و مسئولین باید نسبت به مطالبات مردم پاسخگو باشند
داریوش باقرجوان خاطرنشان کرد : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با توجه به ماموریت ذاتی خود در هر نقطه از استان و کشور وظیفه و مسئولیت دارد حضور داشته و به مردم شریف خود خدمات رسانی کند .
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در مورد دوبخش حمل و نقل و راهداری بیان داشت : در حوزه راهداری محورهای مواصلاتی اصلی ، فرعی و شریانی معمولا مسیرهایی هستند که مردم استفاده می کنند و بعضأ هم ممکن است نابسامانی هایی وجود داشته باشد که وظیفه همکاران در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای خدمت رسانی و نگهداری از این راهها است .
این مقام مسئول اضافه کرد : در آینده نه چندان دور ساخت راههای روستایی نیز یکی دیگر از وظایفی است که باید به او بپردازیم و ساخت آن بر عهده ای مجموعه خواهد بود .
داریوش باقرجوان در ادامه سخنان خود به حوزه حمل و نقل اشاره کرد و گفت : حمل نقل به نوعی بهره بردار این زیرساختها است و این محورها بخش بسیار مهمی در استان هرمزگان و شهرستان بندرخمیر که مسیر اصلی ترانزیتی شرق به غرب و شمال به جنوب که مزیت بسیار مهمی را در حوزه سرمایه گذاری و اشتغال ایجاده کرده و این این اداره کل آماده خدمات رسانی به مردم عزیز است .
وی افزود : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در بخش حمل و نقل ، مراکز معاینه فنی و مجتمع های خدمات رفاهی و الگوی جدید ایجاد شده با عنوان بازارچه های بین جاده ای زمین هایی جهت بهره برداری این مراکز را شناسایی کنیم که متقاضیان می توانند با عرضه ...

   


نظرات()  
یکشنبه 18 آذر 1397  10:56 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

مولوی یعقوب حسین بر در گفت وگو با صدای اهل سنت جنوب  در خاش اظهار داشت: حادثه تروریستی چابهار نه تنها هیچ خدشه ای به اتحاد و وحدت مردم شیعه و سنی وارد نکرد بلکه اتحاد و وحدت آنان را مستحکم تر ساخت.
رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش گفت: این گروهک های تروریستی مزدور آمریکا و اسرائیل هستند که اعمال آن ها از دیدگاه اسلام و قرآن و همه مردم محکوم است.
وی خاطرنشان کرد: گروهک های تروریستی با انجام عملیات خرابکارانه در کشور به دنبال بدنام کردن نظام در چشم مردم هستند که همواره در رسیدن به اهداف خود ناکام می مانند.
اطلاعیه پلیس درباره حمله تروریستی چابهار: مردم و نیروهای امنیتی تروریست ها را پشیمان می کنند
گزارش تصویری: ستاد فرماندهی ناجا در چابهار بعد از حمله تروریستی
تنها مجروح باقی مانده حادثه تروریستی چابهار به زودی مرخص می شود/امنیت در شهر برقرار است
مولوی حسین بر افزود: پس از اینکه آمریکا و عوامل استکبار جهانی در تحریم ها علیه ایران شکست خوردند تصمیم گرفته اند جریانات قبلی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم را احیا کنند.
وی با بیان اینکه مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان هیچ گاه به دشمن فرصت خرابکاری در کشور را نخواهند داد تصریح کرد: دشمن هرچقدر برای ایجاد خرابکاری و دلسرد کردن مردم از نظام تلاش کند نمی تواند به اهداف شوم خود برسد و در نهایت برگ برنده دست مردم است.

   


نظرات()  
یکشنبه 18 آذر 1397  10:54 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، حادثه تروریستی در چابهار که منجر به شهید شدن عده ای بیگناه و آسیب دیدگی به مردم بی دفاع شد را محکوم کرد و گفت: اسلام هرگونه کشتار بی گناهان و به خاک و خون کشیدن آنان را با هر هدف و هر توجیهی بشدت مردود می داند.
به گزارش صدای اهل سنت جنوب  ماموستا مُلا محمد محمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد جامع شافعی افزود: باید هوشیار باشیم و نگذاریم عوامل دشمن با چنین اعمالی کینه و تفرقه را در فکر و قلوب ملت وارد کنند و به وحدت اسلامی آسیب برسانند.
وی از مسئولان خواست با آمران و عاملان این جنایات به سرعت برخورد قانونی کنند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه شکست آمریکا و طرح ضد مقاومت فلسطینی این کشور در سازمان ملل را نشانه بیداری ملت های مستقل دانست و گفت: دیگر کشورها حمایت بی چون و چرا از آمریکا و رژیم صهیونیستی را کنار گذاشته اند و دریافته اند مقاومت ملت فلسطین به اشغالگری صهیونیست ها پایان می دهد.
ماموستا محمدی ، در بخش دیگری از خطبه ها، نماز را از مهمترین عوامل نجات فرد دانست که در قبر همراه و یاور و نجات دهنده میت بی دفاع است.
وی کتاب آسمانی قرآن را قانون سعادت مسلمانان دانست و تصریح کرد: متاسفانه امروز کمتر به آن مراجعه می شود و راهنمایی گرفته می شود و قرآن بخشی از زینت اتاق ها یا کتابخانه ها شده و کمتر کسی به محتوی آن توجه می کند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه، باران رحمت الهی که منطقه را برگرفته شایسته قدردانی و شکر از پروردگار دانست و تاکید کرد باید با پرداخت زکات و ترویج احسان و نیکوکاری و کمک به بندگان خدا این لطف الهی را شکرگذاری کرد.

   


نظرات()  
  • کل صفحات:6  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  •   

جوان امروز

پایگاه خبری تحلیلی جهان اسلام همراه با جوانان اهل سنت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic