چهارشنبه 29 فروردین 1397  11:54 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

به گزارش صدای اهل سنت جنوب : آمریکا حامی اصلی گروه های تکفیری و صهیونیستی/ جوامع بین المللی جلو حرکات ضدبشری و انسانی را بگیرند/ حمله به سوریه خلاف موازین بین المللی است
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه جوامع بین المللی باید جلو حرکات ضدبشری و انسانی را بگیرند، گفتند: حمله موشکی آمریکا به سوریه برای به حاشیه بردن پیروزی بزرگ مردم این کشور علیه داعش بود.
به گزارش عصرهامون، جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه و ددمنشانه آمریکا و هم پیمانانش در حمله موشکی به سوریه گفتند: این حمله موشکی برای به حاشیه بردن پیروزی بزرگ مردم این کشور علیه داعش بوده است.
حکام سعودی، سیاست های خبیثانه غرب را در منطقه اجرا می کنند
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: حمله موشکی آمریکا به سوریه، ظلم و جنایت علیه مردم این کشور است.
مولوی بلال مقدسیان در گفت وگو با دلگان پرس با اشاره به حمله اخیر موشکی آمریکا به سوریه، اظهار کرد: این حمله موشکی برای به حاشیه بردن پیروزی بزرگ مردم این کشور علیه داعش بوده است.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با بیان اینکه آمریکا و اکثر کشورهای غربی از حامیان اصلی گروه های تکفیری و صهیونیستی هستند، افزود: قطعا با شکست داعش، آنها متوجه شکست سیاست های خبیثانه خود در منطقه شده اند.
وی با تاکید بر اینکه در حمله اخیر موشکی تنها کشورهای انگلیس و فرانسه، با آمریکا همراه شدند، بیان کرد: سایر کشورهای غربی و اروپایی در این حمله علیه مردم سوریه، آمریکا را همراهی نکردند.
مولوی مقدسیان ادامه داد: بدون تردید این حمله موشکی آمریکا به سوریه، جنایت و ظلم بزرگی علیه مردم مظلوم ...

   


نظرات()  
چهارشنبه 29 فروردین 1397  11:53 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: امنیت پایدار، حفاظت از مرزها و جلوگیری از تجاوز دشمن، نشانه های آشکار تلاش شبانه روزی مرزبانان است.

به گزارش صدای اهل سنت جنوب ، ماموستا ملامحمد محمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا در کرمانشاه اظهار داشت: امنیت پایدار، حفاظت از مرزها و جلوگیری از تجاوز دشمن، نشانه های آشکار تلاش شبانه روزی مرزبانان است.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه مرزبانان شبانه روز از مرزهای ایران اسلامی حراست و پاسداری می کنند، گفت: قطع نفوذ دشمن، نتیجه تلاش مرزبانان است.
همچنین سرهنگ چقازردی فرمانده مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا در این مراسم گفت: در مرکز آموزشی شهید رجایی با ارائه آموزشهای اصولی به فراگیران تلاش می شود نیروهای کارآمد و انقلابی تحویل مرزبانی سراسر کشور شود که می توانند از آب و خاک ایران اسلامی به خوبی دفاع کنند.
سرهنگ علیپور فرمانده سابق این مرکز نیز با اشاره به سالها تلاش و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: خدمت در این نظام مقدس مایه افتخار است.
گفتنی است؛ این مراسم با حضور سردار رضایی فرمانده مرزبانی ناجا برگزار شد.

   


نظرات()  
چهارشنبه 29 فروردین 1397  11:51 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه با بیان اینکه مدرسه سازی و کمک به تحصیل فرزندان ایران اسلامی ذخیره آخرت است گفت: ساخت فضاهای آموزشی و کمک به توسعه و تجهیز مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت مصداق بارز باقیات و صالحات است.

به گزارش صدای اهل سنت جنوب  از بیرجند ، مولوی سیدمصطفی حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان با اشاره به اینکه آیات و روایات فراوانی در باب انجام کار خیر و کمک به دیگران وجود دارد اظهار داشت: ما انسان ها باید به فکر عاقبت خود باشیم و وسیله خوشبختی انسان ها در دنیا و قیامت این است که بر اساس حدیث رسول گرامی اسلام(ص) بعد از وفات انسان ثواب صدقه جاریه همچنان به انسان می رسد و بر این اساس باید کارهای عام المنفعه را در زندگی خود انجام دهیم.
وی با بیان اینکه مدرسه سازی یک فرصت برای افراد خاص است افزود: به پاس نعمت هایی که خداوند به افراد عنایت کرده برخی افراد متمول در این امر خیر پیش قدم می شوند و سایر افراد جامعه نیز می توانند درحد توان از این فرصت الهی استفاده کنند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه بیان کرد: خیرین مدرسه ساز باید خدا را شکر کنند که چنین توفیقی برای آنان حاصل شده که در راه رضای خدا و برای کمک به تعلیم و تربیت آینده سازان این جامعه از مال خود انفاق کنند.
وی با بیان اینکه اسلام سفارش های زیادی نسبت به این موضوع دارد اظهار کرد: اخوت اسلامی هم ایجاب می کند هر یک از افراد جامعه که می توانند در این امر خیر قدمی بردارند و سبب آرامش و توسعه علم و دانش در استان خراسان جنوبی شوند.
حسینی با اشاره به اینکه کمک به ساخت مدرسه، کمک به ملت و دولت است عنوان کرد: با کمک به ساخت مدارس بسیاری از تنگناها در امر آموزش و تعلیم و تربیت برطرف می شود.
وی با بیان اینکه بحث ورود خیرین به امر مدرسه سازی بسیار مهم و تأثیرگذار بوده است گفت: در چند سال اخیر اقدامات خوبی از طرف جامعه ...

   


نظرات()  
چهارشنبه 29 فروردین 1397  11:47 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

   


نظرات()  
چهارشنبه 29 فروردین 1397  11:44 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند که رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، حمله سحرگاه امروز امریکا و دو کشور غربی به سوریه را جنایت دانستند و با دروغ خواندن ادعای آنها مبنی بر مخالفت با استفاده از سلاح شیمیایی، تأکید کردند: جمهوری اسلامی همچون گذشته در کنار گروه‌های مقاومت حاضر خواهد بود و آمریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد.

در این دیدار که به مناسبت خجسته عید مبعث برگزار شد، رهبر انقلاب اسلامی ضمن تبریک سالروز بعثت پیامبر اسلام(ص)، بازگشت به توحید و حاکم شدن علم و قدرت و فیض و هدایت الهی بر زندگی انسان و مقابله با منیّت و دیکتاتوری و استبداد را اصلی ترین پیام بعثت دانستند و گفتند: توحید در بردارنده کلیات و اصول مبارزه با ظلم و زورگویی است و بر همین اساس، جبهه حق باید همواره با باطل مبارزه کند و در این مبارزه، سرنوشت محتوم باطل، عقب نشینی است.

حضرت آیت الله خامنه ای مهمترین وظیفه امت اسلامی را بازگشت به پیام بعثت یعنی توحید، برشمردند و خاطرنشان کردند: اگر به توحید اعتقاد داشته باشیم زیر بار ظلم نمی رویم و از مظلوم حمایت می کنیم و به همین دلیل است که هر جا مظلومی نیازمند یاری باشد، جمهوری اسلامی در آنجا حاضر خواهد بود.

ایشان فلسفه اصرار جمهوری اسلامی ایران در حمایت از موضوع فلسطین را در همین چارچوب ارزیابی کردند و افزودند: ایستادگی در مقابل ظالم، قطعاً منجر به پیشرفت خواهد شد که نمونه بارز آن، ملت فلسطین است که در ابتدا ملتی ضعیف بودند اما براثر ایستادگی، اکنون آن ملت ضعیف به یک فلسطین قدرتمند تبدیل شده است که رژیم صهیونیستی را تهدید می کند و این رژیم در مقابل ملت فلسطین احساس ضعف و عجز می کند.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: در این رویارویی، بدون تردید، فلسطینی ها بر صهیونیست ها غالب خواهند شد و سرزمین فلسطین به ملت آن باز خواهد گشت.

حضرت آیت الله خامنه ای، حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه غرب آسیا و در کنار گروههای مقاومت و در سوریه را در چارچوب حمایت از مظلوم دانستند و گفتند: اینکه گفته می‌شود جمهوری اسلامی ایران توسعه طلب است، سخنی دروغ و خلاف واقع است و ایرانِ بزرگ و آباد و یکپارچه، قصد توسعه طلبی در منطقه و هیچ نقطه ای از دنیا را ندارد.

ایشان افزودند: علت حضور ایران در سوریه و در منطقه غرب آسیا، یاری رساندن به مقاومتی بود که در مقابل ظلم وجود داشت و جبهه مقاومت به برکت یاری و کمک هایی که شد و با شجاعت نیروهای سوری توانست بر تروریست هایی که بوسیله آمریکا و غربی ها و مزدوران آنها همچون سعودی بوجود آمده بود، غلبه کند و آنها را شکست دهد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان بامداد امروز رئیس جمهور آمریکا که مدعی مقابله با داعش و شکست آن در سوریه شده بود، گفتند: این سخنان یک دروغ آشکار و فضاحت بار است زیرا آمریکایی ها با پول سعودی و امثال آن، این موجودات خبیث را در عراق و سوریه به‌وجود آوردند و هر جا که لازم بود از تروریست ها حمایت کردند و هنگامی هم که عناصر اصلی داعش در محاصره بودند، آنها را نجات دادند.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: برغم حمایت های امریکا و عوامل آنها، اما جبهه مقاومت توانست سوریه و عراق را نجات دهند.

ایشان حمله بامداد امروز به سوریه را یک جنایت خواندند و افزودند: بنده صریحاً اعلام می کنم رئیس جمهور امریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکار هستند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه امریکایی‌ها همچون سرنوشت عراق و افغانستان، از اینگونه جنایات در سوریه، سودی نخواهند برد، گفتند: رئیس جمهور امریکا چندی پیش اعلام کرد که در منطقه غرب آسیا، هفت تریلیون دلار هزینه کرده اند و چیزی عاید آنها نشده است. این سخن، صحیح است و از این پس هم امریکا هر قدر تلاش و هزینه کند، چیزی عاید آن در منطقه نخواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای، لزوم هوشیاری و بیداری ملت‌ها، کشورها و دولت‌های اسلامی را در مقابل این حوادث گوشزد کردند و افزودند: هدف امریکایی‌ها، فقط سوریه و عراق و افغانستان نیست بلکه آنها، بدنبال ضربه زدن به امت اسلامی و اسلام هستند، بنابراین دولت‌های اسلامی نباید خود را در خدمت اهداف امریکا و برخی کشورهای متجاوز غربی قرار دهند.

ایشان خاطرنشان کردند: برای یک کشور اسلامی همچون سعودی افتخار نیست که رئیس جمهور کنونی امریکا در تبلیغات انتخاباتی‌اش علناً در مورد آنها بگوید «گاو شیرده». ذلت از این بالاتر نمی شود که پول یک کشور را بگیرند و با چنین تعبیری آن را خطاب کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به دروغ‌گویی رئیس‌جمهور امریکا مبنی بر اینکه حمله به سوریه برای مقابله با بکارگیری سلاح های شیمیایی بوده است، افزودند: آنها با بکارگیری سلاح شیمیایی و یا هر سلاح دیگر ضد ملتهای اسلامی و ملتهای مظلوم مخالفتی ندارند، همچنانکه از بمباران روزانه علیه مردم یمن حمایت می کنند و در دوران جنگ تحمیلی نیز از صدام جنایتکار که با استفاده از سلاح شیمیایی هزاران نفر از مردم ایران و عراق را به شهادت رساند و یا مصدوم کرد، حمایت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی، رفتارهای امریکا و برخی کشورهای غربی را ناشی از اهداف استعماری و «دیکتاتوریِ بین‌المللی» آنها دانستند و خاطرنشان کردند: البته دیکتاتورها در هیچ کجای دنیا کامیاب نخواهند شد و امریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ایستادگی ملت ایران و پایدارتر شدن آن به دلیل تجربه ۴۰ ساله مقاومت و ایستادگی، گفتند: این تجربه به ما آموخته است که عقب نشینی، مشوق دشمن است و ایستادگی، موجب عقب رفت آن خواهد شد.

ایشان در پایان با تأکید بر اینکه عقب نشینیِ استکبار و زورگویان عالم به دلیل ایستادگی و مقاومت در مقابل آنها، یک «سنت الهی» است، ابراز امیدواری کردند ملت‌های عراق، افغانستان، سوریه، فلسطینِ مظلوم، میانمار و مردم کشمیر در آینده نه چندان دور، با مقاومت خود، دشمنان را به عقب برانند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، آقای روحانی رئیس‌جمهور با تبریک عید مبعث به همه مسلمانان، گفت: امروز، جهان و منطقه ما از نبود اخلاق در رنج است و همه بحران‌های سیاسی، نظامی و امنیتی ریشه در بحران اخلاقی دارند.

آقای روحانی حمله اخیر امریکا و چند کشور غربی به سوریه را بر خلاف اصول بین‌المللی خواند و افزود: در حالی که گروهی از طرف سازمان ملل مأمور می‌شوند تا اتهام کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه را بررسی کنند، به بهانه‌های واهی به یک کشور مستقل که دارای حکومت و مردمی آگاه و تمدنی دیرینه است، حمله می شود.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و برخی کشورهای اروپایی همچون انگلیس و فرانسه از حوادث ۱۷ سال گذشته در منطقه درس نگرفته‌اند، خاطرنشان کرد: تجاوزات آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی، نتیجه‌ای جز نابودی، ویرانی و کشتار نداشته است.

آقای روحانی هدف آمریکایی‌ها از این تجاوزات را توجیه حضور خود در منطقه دانست و افزود: آنها از اینکه تروریست‌های مورد حمایت‌شان در غوطه شرقی شکست خورده‌اند، عصبانی هستند، بنابراین به انواع تجاوزها دست می‌زنند.

رئیس‌جمهور تأکید کرد: ایران همچون گذشته حامی مظلومان منطقه و جهان خواهد بود و در مقابل درخواست هر دولت اسلامی برای مبارزه با تروریسم، حمایت خود را دریغ نخواهد کرد.
آقای روحانی با تأکید بر اینکه ایستادگی و مقاومت مردم، همه توطئه‌های آمریکا علیه ملت ایران را خنثی کرده است، افزود: دشمنان اخیراً درصدد بودند که مردم را از لحاظ اقتصادی با مشکل مواجه و اطمینان مردم را به آینده اقتصادی کشور مخدوش کنند، اما دولت با طراحی و اقدامات خود در مقابل آنها پیش‌دستی و مقابله کرد.

رئیس‌جمهور گفت: با صراحت به ملت ایران می‌گویم دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اقتصادی، سیاسی، دیپلماسی و همچنین در خصوص فعالیت هسته‌ای، از هر زمان دیگری آماده‌تر است و هر گونه توطئه دشمن را در نطفه خنثی خواهد کرد.

آقای روحانی با تشکر از وحدت و یگانگی قوا و همه نهادها و رسانه‌ها در ساماندهی اقتصاد کشور و مقابله با توطئه اخیر، تأکید کرد: همواره حمایت‌ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، مددکار دولت و ملت بوده و خواهد بود.

   


نظرات()  
سه شنبه 28 فروردین 1397  12:32 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

نشست صمیمانه مدیریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان با علما و روحانیون اهل سنت شهرستان قشم
قشم نمادی از تعامل ، همکاری و وحدت
دشمنان اسلام ناب محمدی در تلاش هستند که وحدت و انسجام مسلمانان را با پول خود مسلمانان از بین ببرند

به گزارش صدای اهل سنت جنوب  صبح روزشنبه 25فروردین ماه نشست صمیمانه مدیریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان با علما و روحانیون اهل سنت شهرستان قشم در مسجد جامع درگهان برگزار گردید .

این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی معاونت امور ایران در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  همراه بود طی بیاناتی ازسوی حجت الاسلام و المسلمین رضایی در مورد  وحدت و توجه به الزامات  روحانیون در منطقه و نگرش بر سطح زندگی جوانان ادامه یافت .

ایشان باتوجه به وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی و دشمنان متعدد گفت : ما به عنوان روحانیون باید همیشه و در همه حال پشتیبان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم تا دشمنان نتوانند در صفوف بهم پیوسته ملت نفوذ کنند بر ما وظیفه سنگینی است ولی اکنون زمان نشان دادن توان و ظرفیت اسلام ناب محمدی است .

   


نظرات()  
سه شنبه 28 فروردین 1397  12:29 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

علمای اهل سنت استان کرمانشاه تنها راه مقابله با تحرکات آمریکا را اتحاد بین ملتهای اسلامی دانستند.

به گزارش صدای اهل سنت جنوب  از کرمانشاه ، حمله هوایی و تجاوز نظامی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه، به بهانه حمله شیمیایی ادعایی در شهر دوما واقع در غوطه شرقی محکومیت بسیاری را توسط اشخاص داخلی و خارجی به دنبال داشت که علمای اهل سنت استان کرمانشاه نیز این اقدام خلاف قوانین بین المللی را محکوم کردند.
جمعی از علمای اهل سنت استان کرمانشاه با محکوم کردن این تجاوز، وحدت ملت های مسلمان را تنها راه مقابله با توطئه های استکبار جهانی در منطقه بیان کرده و از همکاری عربستان با مستکبران اظهار تأسف کردند.
دبیر شورای روحانیت شهر روانسر ضمن محکوم کردن این حرکت غیرانسانی و ددمنشانه اظهار داشت: متاسفانه یکبار دیگر شاهد حرکت وحشیانه آمریکای جهانخوار و متحدانش با تحریک رژیم صهیونیستی نسبت به اسلام و مسلمانان بودیم که با این حرکت باعث خفت و خواری خود شدند.
ماموستا یحیی شهبازی افزود: دولت آمریکا و متحدانش بدانند که جهان اسلام به برکت وحدت و یکپارچگی و با توکل بر خداوند متعال و رهنمودهای قرآن کریم از همه توطئه های بیگانگان به دور است و مانند همیشه بازهم سر بلند از این فتنه ضد اسلامی بیرون خواهند آمد.
امام جمعه موقت روانسر رئیس جمهور آمریکا را فردی بی اخلاق و روانی خواند و بیان کرد: دولت آمریکا و متحدانش با مداخله های بی جای خود در عراق و سوریه به دنبال آرامش و آسایش ملت این کشورها نیستند، بلکه فقط چشم طمع به ثروت و درآمدهای اقتصادی این کشورها دارند.
دبیر شورای روحانیت شهر روانسر گفت: در سالهای اخیر شاهد بی اخلاقی چند کشور اسلامی در منطقه هستیم که فریب دشمنان اسلام را خورده اند و در همکاری با دشمن ملتهای مسلمان روی آورده اند که امیدواریم ...

   


نظرات()  
سه شنبه 28 فروردین 1397  12:26 ب.ظ    ویرایش: سه شنبه 28 فروردین 1397 12:29 ب.ظ
توسط: javan today

مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با صدای اهل سنت جنوب اظهار کرد: آمریکا این بار به دنبال این است تا سوریه را از طریق محکوم کردن این کشور به استفاده از تسلیحات شیمیایی تحت فشار قرار دهد و در نتیجه با همراه کردن کشور‌های استعماری اروپایی مثل فرانسه و انگلیس و حتی آلمان اجماع قابل قبولی علیه سوریه ایجاد کند.

وی بیان کرد: آمریکا، فرانسه و انگلیس مستبدانی هستند که به دلیل سلطه گری و تشنج در خاورمیانه دست به چنین تحرکات نظامی می زنند و اینکه کشورهایی مانند عربستان با پول های نجومی به چنین دشمنانی کمک می کنند تا هم کیشان شان را به قتل برسانند و ناآرامی را افزایش دهند.

امام جمعه اهل سنت کنارک با اشاره به نابودی داعش در سوریه توسط ایران افزود: دلیل حمله نظامی آمریکا به سوریه تضعیف آن و قدرتمند نشان دادن خود می باشد بدین منظور که بگوید من و دو کشور دیگر فرانسه و انگلیس ابرقدرت دنیا بوده و ایران و کشورهای اسلامی جرأت حمله به اسرائیل و ما را نخواهند داشت.

وی ادامه داد: این حرکت جنایت کارانه و نابخردانه امریکا، انگلیس و فرانسه در منطقه شکستی دیگر برای استکبارجهانی شد و هرگز نخواهد توانست به هیچ یک از اهداف شوم خود برسندو فقط انزوای سیاسی و نفرت مردم از آنان را در منطقه بیشتر خواهد کرد.

مولوی ملک پور گفت: ما چنین تحرکاتی را محکوم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری می نهیم چرا که همواره اتحاد و یک جانبه گرایی در یک ملت باعث پیروزی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از جوامع بین المللی می‌خواهیم که هر چه زودتر جلوی این حرکات ضدبشری و انسانی را بگیرند تا همه به استقلال کشور‌ها احترام بگذارند و به هر بهانه واهی نظم و امنیت منطقه‌ای را به خطر نیندازند.

   


نظرات()  
سه شنبه 28 فروردین 1397  12:20 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار صدای اهل سنت جنوب ، اظهار کرد: حمله آمریکا و دو کشور انگلیس و فرانسه به کشور سوریه نقض حقوق این کشور و برخلاف موازین بین المللی است و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند این سه کشور جنایتکارند.
وی افزود: هدف آمریکا از حمله به سوریه ایجاد رعب و وحشت در نیروهای مقاومت اسلامی بود تا نیروهای مقاومت ایران اسلامی و کشور سوریه دچار وحشت شوند اما ملت ایران جواب دندان شکنی به آنها خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: این حمله آمریکا به سوریه باعث بیداری ملت های مظلوم و افزایش قدرت دفاعی نیروهای مقاومت شد جنایات آمریکا و هم پیمانانش در فلسطین و یمن بازی است که آمریکا به راه انداخته و پیروز نخواهد شد بلکه این جنایات سبب بیداری بیشتر ملت های اسلامی است.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: آمریکا با حمله به سوریه کل خاورمیانه و کشورهای اسلامی را مورد هدف قرار داده و دولت آمریکا و کشورهای عربی که هزینه حملات آمریکا و تقویت گروهک های تروریستی را می پردازند نیز به زودی در آتش این جنگ افروزی خود گرفتار می شوند.

   


نظرات()  
سه شنبه 28 فروردین 1397  12:05 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

امام جمعه پاوه گفت: 24 مدرسه علوم دینی و بالغ بر 400 روحانی اهل سنت در استان کرمانشاه وجود دارد که نیاز به ایجاد یک تشکیلات منظم با برنامه مدون برای اداره آنها داریم.

به گزارش صدای اهل سنت جنوب، ماموستا ملا قادر قادری روز شنبه در گردهمائی مدرسین مدارس علوم دینی و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت کرمانشاه در روستای هجیج پاوه، تبیین و تشریح برنامه های سال جدید مدارس علوم دینی، هماهنگی و برنامه ریزی برای ماه مبارک رمضان و تلاش برای وحدت در اقامه نماز عید فطر را از مهمترین مباحث این گردهمائی عنوان کرد.
وی برنامه ریزی و هماهنگی در راستای وحدت، انسجام و همدلی در اداره و نظارت بر مدارس علوم دینی را از دیگر اهداف این گردهمائی بیان کرد.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی کشور در ادامه به تشریح نقش ارزنده روحانیون در هدایت جامعه پرداخت و گفت: پرچمداران علم و آگاهی و محراب نشینان پیامبر گرامی اسلام (ص) باید به اقتضای هر زمان و مکانی برنامه و تدابیر ویژه ای برای انجام رسالت خویش داشته باشند.
امام جمعه پاوه با اشاره به نقش مساجد و مدارس علوم دینی گفت: مساجد همواره به عنوان مکان تصمیم گیریهای مهم و سرنوشت ساز و وحدت و همدلی مسلمانان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هستند.
وی افزود: مدارس علوم دینی و حجره ها نیز در کنار مساجد با تربیت و پرورش علما و روحانیون در نشر دین و علم و آگاهی مردم نقش ارزنده ای را ایفا کرده اند.
وی در ادامه به اوضاع امروز کشورهای مسلمان اشاره کرد و گفت: تخریب، ویرانی و تفرقه از مهمترین دستاوردهای جهان اسلام هستند.
ماموستا قادری افزود: بیشترین عامل این دستاوردهای نامیمون و نامبارک حرکات خود مسلمانان از جمله داعش، طالبان و دیگر گروهها و تشکیلات دست نشانده استکبار و قدرتهای غربی هستند.
امام جمعه پاوه، مهمترین عوامل تخریب، کشتار و بی عدالتی در جهان را قدرتمندان، ثروتمندان و ...

   


نظرات()  
  • کل صفحات:5  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •   

جوان امروز

پایگاه خبری تحلیلی جهان اسلام همراه با جوانان اهل سنت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات