دوشنبه 5 اسفند 1398  10:08 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: javan today

میهن- مردم انقلابی و شریف ملت ایران امروز دوم اسفند ۱۳۹۸ با حضوری پرشور در پای صندوق های رأی یک بار دیگر بر افکار پوچ استکبار جهانی خط بطلان خواهد کشید و به آن ها نشان خواهد داد که محاسبات آن ها پیرامون دل زدگی و خستگی مردم از نظام توهمی بیش نیست و این مردم هم چنان پای انقلاب ایستاده و رهرو خون شهیدان هستند.

 در همین رابطه قریب به اتفاق ائمه جمعه اهل سنت در سراسر میهن اسلامی ضمن دعوت تمامی اقشار جامعه برای حضور در پای صندوق های رای تاکید کردند انتخابات صحنه نمایش وحدت است. 
امام جمعه پاوه: دشمن را مأیوس کنید
امام جمعه پاوه بابیان اینکه دشمنان از طریق رسانه های خود ملت ایران را به شرکت نکردن در انتخابات دعوت می کنند، گفت: ملت ایران امروز در دوم اسفند امسال با حضور گسترده در انتخابات دشمنان را بار دیگر مأیوس خواهند کرد.
ماموستا «مُلا قادر قادری» اظهار کرد: این روزها همه شبکه های آن طرف مرز در اروپا دست به دست هم داده اند که مردم ایران از هر قوم و مذهبی در انتخابات شرکت نکنند.
وی از روحانیون و علمای اهل تسنن و تشییع خواست علاوه بر حضور خود، مردم را نیز تشویق به حضور در انتخابات کنند و تأکید کرد که تنها حضور روحانیون در انتخابات کافی نیست بلکه باید این قشر بتوانند مردم را نیز با خود همراه کنند.
وی انتخابات را صحنه وحدت ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران این بار نیز با حضور گسترده و آگاهانه بار دیگر دشمن را از رسیدن به اهداف و نقشه های شومش ناامید کنند.
امام جمعه اهل سنت خاش: انتخابات وظیفه شرعی است
امام جمعه مسجد جامع الخلیل اهل سنت خاش سیستان و بلوچستان نیز شرکت در انتخابات را وظیفه ای شرعی و ملی دانست که در آن انسجام، وحدت، اتحاد و غرور ملی ایرانیان به نمایش گذاشته می شود.
مولوی محمد عثمان قلندرزهی از تمام اقشار جامعه و مردم فهیم و مرزدار خاش و حوزه انتخابیه این شهرستان خواست تا در انتخابات شرکت کنند.
وی اظهار داشت: مردم این شهرستان در ۴۱ سال اخیر در انتخابات حضوری پرشور و گسترده داشته اند و در ...

   


نظرات()  

جوان امروز

پایگاه خبری تحلیلی جهان اسلام همراه با جوانان اهل سنت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic